Kurumsal Hizmetler

Anasayfa >> Kurumsal Hizmetler

AVM, Hastane ve Okul Temizliği

Okul, hastane, alışveriş merkezleri gibi halka açık mekanlarda, yoğunluğa bağlı olarak doğan temizlik ihtiyaçlarının, meydana gelen kirlenme ve dağınıklıkla eş zamanlı olarak giderilmesi hem görsel tertip düzen hem de sağlık açısından kaçınılmazdır.

Faaliyet olsun ya da olmasın tüm mekanlar zamanla kirlenir.Alışveriş merkezi, ofis/işyeri, okul, hastane,mağaza gibi yoğun aktivitenin bulunduğu mekanlar ise sadece günlük temizlik veya gündelik temizlik ya da haftalık temizlik değil gün içinde bile defalarca temizlik yapılmasına ihtiyaç duyulabilecek mekanlardır.Günümüzün büyük bir kısmını geçirdiğimiz işyerleri, yoğun faaliyetlerin gerçekleşmesine bağlı olarak en çok temizliğe ihtiyaç duyulan mekanlardır.

images/service/08.jpg

Kurum, kuruluş veya işletmelerin; asıl faaliyet alanı temizlik sektörü olan profesyonel bir temizlik firmasından temizlik hizmeti almaları durumunda yapacakları tek şey ise verilen hizmetin kalitesinin değerlendirilmesi olacaktır.

Firmamız kurumsal temizlik hizmetlerindeki tüm bu organizasyon ve operasyon süreçlerini büyük bir titizlik ve profesyonellikle kurum, kuruluş ve işletmeler adına gerçekleştirmektedir.