Sık Sorulanlar

Yazdır

• Firmanızın temizlikte kullandığı temizlik malzemelerinin nitelikleri nelerdir?

Temizlik yaptığımız alanlarda hijyeni sağlayabilmek için kullandığımız temizlik malzemeleri,yüksek kalite standartlarında, güvenilirliği kanıtlanmış ürünlerdir.

• İstediğim temizlik personelini seçebilir miyim?

Aldığınız hizmetten memnun kalmanız neticesinde tekrar temizlik hizmeti almak istemeniz durumunda yapılacak planlama ile istediğiniz temizlik personeli tarafından hizmet alabilmeniz mümkündür.

  alt

alt

• Neden Naturapol Temizliği tercih etmeliyim?

Naturapol kurumsal düzeyde hizmet alabileceğiniz, soru ve sorunlarınızda daima yanınızda olacak, bahane değil çözüm üretecek bir firmadır.
İş tanımlarının belirli olması verilecek temizlik hizmetinin öngörülebilir olması açısından önemlidir. Ev temizliği ya da ofis temizliği gibi genel tanımlamalardan kaçınarak, yapacağımız temizlik işlerinin daha önceden tanımlanması hem sizin alacağınız temizlik hizmetinin hem de bizim sunacağımız temizlik hizmetinin belirli ve hizmet kalitesinin ölçülebilir olmasını sağlamaktadır.
Size en iyi hizmeti sunabilmek için,temizlik personeli seçiminde gösterdiğimiz hassasiyet aldığınız temizlik hizmetinin güvencesidir.Güvenilir ve güleryüzlü personelimiz hijyen konusunda göstereceği titizlik ve iş disiplini ile temizlik konusundaki beklentilerinizi karşılamayı kendine görev edinmiştir.

• Kullanılan temizlik malzemesi ve ekipmanlar yeterince hijyenik mi?

Kullanılan temizlik malzemeleri, aletler ve ekipmanlar kullanıldıkları yerlere göre sınıflandırılır ve sadece orada kullanılır.Örneğin mutfakta,banyoda ya da odalarda kullanılan temizlik bezleri,paspaslar ve diğer ekipmanlar yalnızca ilgili olduğu yerlerde kullanılmaktadır.Bunu sağlamak amacıyla farklı bölümler için kullanılacak malzemeler farklı renklerde seçilir.Mutfak temizliği, mavi; Banyo temizliği için bordo; Genel ev temizliği için sarı renkler kodlanmıştır.Bu şekilde muhtemel bir karışıklığın önüne geçilmektedir.
Ayrıca tek seferlik kullanılan temizlik ürünleri dışındaki temizlik malzemeler,her temizlik öncesi basınçlı buhar ile sterilize edilmektedir.

• Naturapol Temizlik, verdiği temizlik hizmetinde müşteri memnuniyetini garanti ediyor mu?

Şirket politikasını Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti üzerine inşa eden firmamız verdiği tüm hizmetlerde olduğu gibi temizlik hizmetlerinde de verdiği hizmetin tamamlanmış sayılması için hizmet verdiği kişi ya da kuruluşun kabul ve onayını ön koşul olarak değerlendirir.Almış olduğunuz temizlik hizmeti sonrasında personelimiz tarafından değerlendirmenize sunulacak olan Hizmet Kabul Değerlendirme Formu tarafınızca onaylanmadan verilen hizmet tamamlanmış sayılmaz.Bir eksiklik görmeniz halinde,bunu bildirmeniz durumunda ilgili personel derhal gereğini yerine getirmekle sorumludur.

alt

• Temizlik personeli yeterli bilgi ve beceriye sahip mi?

Firmamızda kadrolu olarak görevlendirilen temizlik personeli öncelikle sağlık ve kişisel durumları dikkate alınarak özenli bir değerlendirme aşaması sonrasında göreve başlar.Temizlik işini kendisine profesyonel meslek edinen temizlik personeli firmamızın hizmet kalite standartları doğrultusunda aldığı eğitimle size en iyi temizlik hizmetlerini sunmayı amaçlar.

 
Get a discount by using the new hostgator coupon and check out one of the best poker sites party poker
Copyright 2011 Naturapol Temizlik Ankara | Profesyonel Temizlik Hizmetleri | Ankara Temizlik Firması - Sık Sorulanlar. Ankara'nın Profesyonel Temizlik Şirketi | NATURAPOL TEMİZLİK | Ceyhun Atıf Kansu Caddesi 117/6 Balgat-Çankaya/Ankara | Telefon: 90 312 473 77 53 - 90 532 403 27 01 | E-posta:bilgi@naturapol.com
Joomla template by Wordpress Themes Free