Buharlı Temizlik

Anasayfa >> Buharlı Temizlik

Buharlı Temizlik

Geleneksel temizlik yöntemleri, derinlemesine bir yüzey temizliği için yeterli değildir. Buhar, geleneksel yöntemlerle ve elle yapılan temizliğin ulaşamadığı kirli zemine güçlü bir şekilde nüfuz ederek tüm bakterileri öldürür. Buhar gücü sayesinde hiçbir kimyasal kullanmadan çevre dostu ve hijyenik bir temizlik elde edilir.

Deterjan gerektirmez

Buharlı temizlik yüksek ısı ile yapılan temizliktir. Buhar, su 100 C sıcaklığa ulaştığında açığa çıkar ve zemine doğrudan etki ederek tüm kirleri söker. Sadece temiz su kullanılarak yapılır ve deterjana alerjisi olanlar için oldukça sağlıklı bir temizleme yöntemidir.

images/service/buhar2.jpg

Bakterilerin %99.99'unu öldürür

Yüzeyler çıplak gözle pürüzsüz ve temiz görünseler bile, mikroskop altında incelendiğinde insan vücuduna zararlı milyonlarca bakterinin varlığı görülür. ATCC laboratuvarlarında yapılan test sonuçlarına göre, yüksek ısıdaki buhar basıncının allerjen ve mikropların %99.99'unu öldürdüğü kanıtlanmıştır.

Derinlemesine Temizlik

Buharlı temizlik, gücünü sıcaklık, basınç ve hızdan alır. Güçlü temizlik etkisini, en inatçı kirler üzerinde görebilirsiniz. Mikroskobik buhar tanecikleri, yüzeylerin derinliklerine nüfuz ederek kirleri söker. Mikroskobik buhar tanecikleri en küçük inatçı kirlere bile ovalamadan, güvenli ve etkili bir şekilde kolaylıkla erişebilir.